Profesyonel Cilt Bakımı Markası Cumlaude Lab

Cumlaude labCumlaude lab türkiye, marka olarak 1935 yılında doğmuştur. Fakat kozmetikte marka olarak 1972 yılından itibaren faaliyet göstermektedir. Cumlaude lab türkiye ürünlerinin yaratıcısı bir Kimya Profesörü olan Domenico Ganasis Di Camerati’dir. Cumlaude markası öncelikle ilaç sektöründe kendini tanıtmıştır. Profesyonel cilt bakım ürünleri üretmek için son teknolojik ürünler ve analizler kullanarak yine son teknolojik donanıma sahip üretim tesislerinde Cumlaude lab türkiye ürünleri üretilmektedir. Üretim tesisleri Barcelona ve San Marino’dadır.

Cumlaude lab türkiye ürünleri zararlı madde içermeden üretilmiştir. İçeriğinde kortizon, nikel, paraben ve kobalt gibi kimyasallar içermezken, jinelolojik, dermatolojik ve oftalmolojik açıdan testten geçirilmektedir. Cumlaude lab türkiye ürünleri GMP denilen dünyaca ünlü Üretim Uygulama Standardı koşullarına göre, yüksek teknolojik laboratuvarlarda üretilmektedir. Bu nedenle güvenle Cumlaude lab ürünlerini kullanabilirsiniz. Cildimiz yaşımızın ve hayatımızın izlerini taşır. Nasıl ki bebek cildi lekesiz ve yumuşak ise zaman ilerledikçe bu durum değişir. Yetişkinlerin cildi lekelenmeye, kurumaya, yağlanmaya ve  kırışmaya başlar. Kaşıntı yaratan rahatsızlıklar, sivilceler, hamilelik, güneş ve gün içerisinde yapılan mimikler cildin kırışmasına neden olur. Tüm bu cilt problemlerine karşı duyulan her tedavi ya da kozmetik kötü sonuçlara neden olabilir. Bu nedenle doğal yapısıyla Cumlaude lab türkiye ürünlerini kullanmalısınız. Unutulmamalıdır ki doğanın gücüne kimse karşı çıkamaz, yaşlanma engellenemez fakat yavaşlatılabilir. Bilimsel araştırmalara dayanmayan ve içeriğinde paraben denilen koruyucu maddeler içeren kozmetiklerden uzak durulmalıdır. Cilt kırışıklıklarına karşı bir takım önlemler alınabilir. Öncelikle kırışık oluşumunun altında yatan sebepler tespit edilmeli ve gerekli önlemler alınmalıdır. Özellikle Cumlaude lab türkiye gece kremlerinin kullanımı leke ve kırışıklıklara karşı önemlidir.

Kolajen yapılanmasını hızlandıran kremleri tercih etmeniz yararınıza olacaktır. Gündüzleri ise güneşe karşı koruyucu etkileri olan Cumlaude lab türkiye gündüz bakım kremleri kullanılmalıdır. Böylece cilt düzenli olarak nemlenmiş olacaktır. Cilt güzelliği için bol su içilmeli ve sigara kullanılıyorsa en kısa zamanda bırakılmalıdır. Deri altında bir bağ dokusunu destekleyen çatı bulunur. Bu bağ dokusu çatısı elastın ve kolajen proteinlerinden oluşmaktadır. Bu çatıda oluşan hasarlar, cildin gerginliğini kaybetmesine ve kırışmasına neden olmaktadır. Aynı zamanda sürekli yapılan mimikler alın çatma, göz kısma gibi hareketler bağ dokusunun erimesine neden olur. Aşırı sigara içilmesi sonucunda sürekli büzüşen dudak çevresi çabuk kırışır. Cumlaude lab türkiye ürünleri, dudak çevresi nemlendirici, anti-aging ürünleri ile kırışıklık sorununa son vermektedir. Özellikle yatış pozisyonuna dikkat edilmelidir. En az 7 saatlik bir gecenin ardından her gece aynı pozisyonda yatılırsa kırışıklıklar oluşur. Öncelikle yüz üstü ve sürekli tek yana yatmamak gerekir.

Özellikle güneş ışınları deri altındaki kolajen yapısını yıkan enzimleri çalıştırır. Bu nedenle cilt incelir ve kırışıklıklar ile kahverengi lekeler, damar görünümü artar. Güneş koruyucu ürünleri için Cumlaude lab türkiye satış kanalları vasıtasıyla size uygun ürüne ulaşabilirsiniz. Göz çevresindeki kırışıklıklar genelde gözün kısılmasından kaynaklanır. Böylece hassas olan göz derisinin şekli bozulur. Eğer göz bölgesinde alerji rahatsızlığı varsa bu rahatsızlığı tetikleyecek maddelerden uzak durulmalıdır. Aksi halde alerji oluşumunda sürekli göz kaşımak da kırışıklık oluşumuna neden olmaktadır. Özellikle bayanlarda menopoz dönemi sonrasında vücutta östrojen üretimi azalır. Bu da cildin gerginliğini sağlayan kolajen yapısını bozar. Böylece kırışıklıklar oluşur. Cumlaude lab türkiye ürünleri ile her yaşa 


Kaynakça:

http://www.bebisler.com/hamilelik Hamilelik konusunda kapsamlı bilgilere bu sayfadan kolayca ulaşabilirsiniz.

http://www.dermokozmetik.com/cumlaude-lab-urunleri Cumlaude lab resmi Türkiye satış sitesinden ürünü güvenle alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

%d blogcu bunu beğendi: