Orta ve İleri Yaşlarda Cumlaude Lab Yoğun Bakım Ürünleri

Cumlaude labBayanlarda 40’lı yaşlar bir dönemin başlangıcıdır. Bu yaşlarda kendilerini çok daha iyi tanımaya başlarlar. Özellikle bu dönemdeki geçiş çok başkadır. Çünkü artık hayatı duygularıyla değil mantıklarıyla algılamaya başlarlar. Aynı zamanda hoşgörülü olmayı öğrendikleri bir döneme girerler. Ruhsal olarak yaşanan bu değişimin yanı sıra hormonal farklılıklar da oluşmaya başlar. Bu değişiklin ilk önce cilde yansır ve ciltte kuruluk baş gösterir. İşte bu dönemde Cumlaude lab kullananlar çok daha şanslı sayılırlar. Kırışıklıklar derinleşmeye başlar, cilt solgunlaşır. Özellikle kan dolaşımı sisteminin eskisinden daha yavaş olması vücutta pigment sayısının azalmasına neden olur. İşte bu değişimlerin yaşandığı dönemde cilt bakımında daha bilinçli olmak gerekir. Cumlaude lab kullananlar zaten cildin ihtiyaçlarını bilen düzeyde bilinçlenmiş kişilerdir.

Olgun ve ileri yaş ciltleri için en önemli noktalardan biri de cilt temizliğidir. Bu aşamada alkol içeren tonikler ve sabun cildi çok fazla etkiler ve zarar verir. Bunun nedeni ise cildin eskisinden çok daha ince, kuru ve elastikiyetini kaybetmiş olmasıdır. Cildin kuruma eğilimini azaltmak için yağ içerikli bakım kremleri kullanılmalıdır. 40 yaş ve sonrasında hücreler yenilenme hızını ve gücünü kaybetmeye başladıklarından desteğe ihtiyaç duymaktadırlar. Cumlaude lab kullananlar, bu anlamda ciltlerine gerçek bakım ve desteği sunarlar. Cumlaude lab ürünleri gerçek anlamda doğal ve zengindir. Özellikle olgun cilt bakım ürünlerinin formülü içerisinde sadece kendisinde bulunan hücre yenileyici ve aktif edici enzimlerle harika sonuçlar yaratmaktadır. Orta yaşlarda ciltte var olan kırışıklıklar daha da derin bir hal alır, cilt rengi matlaşır, boyunda ve ellerde buruşmalar başlar, pigment lekeleri oluşur. İşte bunlar yaşlanmanın ilk etkileridir. Yaşlanmak doğanın genel sonuçlarından biriyken Cumlaude lab kullananlar, doğru ürün tercihleri ile yaşlanmanın ilk izlerini kısa sürede iyileştirebilirler. Orta yaşlarda cilt hücreleri arasındaki kremaid maddesi azalır. Aşırı stresli bir yaşama tarzı ve sigara kullanımı cilt liflerinin bozulmasına neden olur. Böylece cilt gerginliğini kaybeder, kılcal damarlar genişler. Genişleyen kılcal damarlar ciltten görünmeye başlar, yüz şekli belirginliğini kaybeder ve kırışıklıklar belirginleşmeye başlar. Tüm bu oluşumlar sonucunda cilt yorgun bir hal alır. Bu tür belirtiler yaşıyorsanız artık Cumlaude lab ürünleri kullanma vaktiniz gelmiş demektir.

Cumlaude lab kullananlar bu şikayetlerden düzenli kullanım sonucunda kısa sürede kurtulurlar. Cumlaude lab angi-aging serisi ile gündüz ve gece bakım ürünleri kullanarak, cilde etkili bir bakım uygulanmalıdır. Bu ürünler özellikle hücre yenileyici etkileri sayesinde lifting etkisi yaratır. Ayrıca dekolte ve boyun bölgesini de unutmamak gerekir. Günlük bakım amaçlı, renk açıcı özelliği bulunan el bakım ürünleri kullanılmalıdır.  Cumlaude lab kullananlar, Cumlaude ürünleri arasında peeling etkili olanları tercih ederler. Çünkü peeling cilt bakımında önemlidir. Ölü hücrelerin ciltten arındırılmasını sağlayan peelingleri seçerken cilt tipine uygun olanlar tercih edilmelidir. Ciltte sivilce varsa peeling kesinlikle yapılmamalıdır. Genel vücut için gözeneklerin açılması ve ölü hücrelerden kurtulması için kese yapılmalıdır. Cumlaude lab kullananlar, herhangi bir güzellik bakım merkezine gitmeye gerek duymadan, profesyonel ürünler ile bakım yapmanın keyfini çıkarırlar.

 El bakımı, yüz cildi bakımı kadar önemlidir. Cumlaude lab kullananlar eller de oluşan kırışıklık, leke ve kuruluğu gidermek için Cumlaude lab el bakım kremlerinin etkilerini ilk kullanımdan itibaren görürler. Orta yaşlarda cildin ihtiyacı olan nemi, mineralli kremler ve serumlarla sağlayabilirsiniz. Böylece cilt nemlenirken bir yandan da dolgunlaşmaya başlar. Cildin nem açısından normale dönmesi için bu ürünlerin en az bir ay kullanılması tavsiye edilmektedir. Boyun bölgesi kırışıklıklarını engellemek için Cumlaude lab kullananlar, bu bölgeye özel ürünleri tercih etmektedir. Çünkü boyun ve dekolte cildi diğerlerine göre çok daha hassas ve incedir. Bu da özel bakım gerektirdiğini göstermektedir.


Kaynakça:

http://tr.wikipedia.org/wiki/Akne Sivilce hakkındaki ansiklopedik bilgiye bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

http://www.dermokozmetik.com/cumlaude-lab-urunleri Cumlaude lab kullananlar hakkındaki ürün yorumlarına bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

%d blogcu bunu beğendi: