Cumlaude Lab Ürünleri ve Cilt Yaşlanmasına Karşı Asla Pes Etmeyin!

Cildin ihtiyaçları yaşam koşulları, beslenme şekilleri, hava koşulları, genetik faktörler ve cilt tipi gibi pek çok etken nedeniyle farklılık gösterir. Her birey cilt tipine ve ihtiyacına yönelik ürünler kullanarak cilt bakımını sağlamaya özen göstermelidir. Bu sayede cilt doğal ışıltısını korumayı başarır.
Cilt bakımı için, piyasada birbirinden farklı özellikte ve yapıda ürünler bulunmaktadır. Doğru ürün seçimi cildiniz için dikkatli olmanız gereken noktalar arasındadır. Cilt hassas ve canlı bir doku olduğundan ürün seçiminde dikkatli olunmalıdır.

Cumlaude Lab cilt bakımı için özel ürünlere sahip bir markadır. Yüz bakımı, vücut bakımı, genital bölge hijyeni, anti aging cilt bakımı, saç bakımı gibi farklı kategorilerde ürünlere sahiptir.
Yaşlanma karşıtı olarak Cumlaude Lab Summum ile cilde antiaging bakım sunmayı amaçlayarak, yaşlanmanın neden olduğu hasarlara karşı savaşır. Aynı zamanda sahip olduğu ürünler dermokozmetik olarak bilinen özel içeriğe sahip ürünlerdir. Anti- aging özelliğe sahip Cumlaude Lab Ürünleri ile yaşlanmaya karşı mücadelede cilt bakımınızı yönlendirebilirsiniz.

Cumlaude Lab’ ın Anti-Aging kategorisinde yer alan Cumlaude Lab Summum ürünlerine bir göz atalım;

Cumlaude Lab Summum Anti Aging Repairing Treatment Crema

Kuru ve normal ciltler için yaşlanmaya karşı bakım kremidir. Yenilikçi antiaging yapısıyla, ciltte yaşlanmayla birlikte beliren kırışıklık, çizgi ve sarkma gibi hasarlara karşı bakım sağlamak işçin kullanılabilir. Cilde sıkı, canlı ve daha genç bir görünüm sağlamak için kullanılabilir. Kuru ve normal cilt tipine sahipseniz ve yaşlanmaya karşı mücadele ihtiyacınız var ise cildiniz için iyi bir seçim olabilir.

Cumlaude Lab Summum Anti Aging Repairing Treatment Gel

Karma ve yağlı ciltler için yaşlanma karşıtı cilt bakım kremidir. Yağlı ve karma cilt dikkate alınarak geliştirilmiş yapısı sayesinde cilt üzerinde yağlı ve yapışkan bir his oluşturmaz. Hafif dokulu, jel formlu bir üründür. Cildin yaşlanma nedeniyle oluşan hasarlarına karşı bakım sağlamayı amaçlar. Günlük kullanıma uygun, antiaging bakım ürünüdür.

Cumlaude Lab Summum Radiance Anti Aging illuminating Treatment Crema

Yaşlanma karşıtı aydınlatıcı bakım kremidir. Ciltteki kahverengi lekelere karşı bakım sağlayarak cilt tonunu eşitlemek için bakım sunar. Cildin doğal ışıltısını yansıtmasını sağlamak için kullanılabilir. Çizgi, kırışıklık, sarkma gibi yaşlanma belirtilerinin yanında cilt lekesi problemi bulunanlar için idealdir.

Cumlaude Lab Summum Radiance Anti Aging Repairing Concentrate Serum

Derin ve yoğun kırışıklıklara karşı anti-aging bakım serumudur. Yaşlanmanın neden olduğu tüm olumsuzluklara karşı mücadele sağlamak için kullanılabilir.
Cilde sıkılık ve daha canlı, genç bir görünüm kazandırmayı hedefler. Zengin içeriği ile cildinize bakım sunar.

Cumlaude Lab Summum Correction Gotas

Konsantre leke karşıtı bakım ürünüdür. Ciltteki lekeleri minimize ederek aydınlık bir görünüm kazandırmak için bakım sunar. Cilde eşitlenmiş, homojen bir görünüm kazandırabilir. Deri üzerindeki renk bozukluklarına karşı bakım sağlayarak, cilt tonunu eşitlemek için kullanılabilir. Tüm ciltler için kullanıma uygun özel konsantre hazırlanmış bir üründür.

Cumlaude Lab Summum Eyes Crema 15

Göz çevresi kırışıklıkları için yaşlanma karşıtı bakım kremidir. Göz çevresindeki morluk, torbalanma, kırışıklık gibi hasarlara karşı bakım sağlamayı hedefler. Göz çevresinin ihtiyaç duyduğu nemi sağlayarak, kırışıklık ve çizgi ve sarkma ve koyu renkli halka gibi problemleri hafifletmek için uygulanabilir. Göz çevresine canlı ve genç bir görünüm kazandırabilir.

Cumlaude Lab Anti-Aging kategorisinde bulunan ürünler cildin yaşlanmasına karşı bakım sağlayarak yaşlanmanın neden olduğu hasarları hafifletmek için bakım sunar. Cumlaude Lab Summum cilt bakım ürünleri ile cildinize daha canlı ve genç bir görünüm kazandırabilirsiniz. Cumlaude Lab ürünleri hakkında detaylı bilgiye sayfamızdan ulaşabilir ve cilt tipinize ve özelliklerinize uygun Cumlaude Lab ürünleriyle cildinizin ihtiyaç duyduğu bakımı sağlayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

%d blogcu bunu beğendi: