Cumlaude Lab Hydralaude Crema Onarıcı ve Güneş Koruyucu Krem

Cumlaude Lab HydralaudeCumlaude Lab Hydralaude krem, harika bir cilt yatıştırıcısıdır. Aynı zamanda onarma özelliği bulunurken bir yandan da güneş koruma özelliği bulunmaktadır. UVA ve UVB ışınlarına karşı teni korur ve nemlendirir. Cumlaude Lab Hyralaude krem ile cildinizi korurken bir yandan da günlük bakımını yapmış olursunuz. Hassas ciltler her kozmetik ürününü kullanamaz, hatta basit nemlendiricileri kullanmaları bile sakıncalıdır. Cumlaude Lab Hydralaude krem hassas ciltlere uygundur, cildi zararlı maddelere karşı korur.

 Cumlaude Lab Hydralaude krem makyaj öncesinde de kullanılabilir. Sabahları özellikle temiz cilde uygulanmaktadır. Ürün zengin içeriğe sahiptir. Omega-3, Omega-6, Hyaluronik asit, Deniz Suyu içeriğinde bulunmaktadır. Cilt bakımı bayanların vazgeçilmezidir. Fakat öyle basit bir işlem olduğu düşünülmemelidir. Kulaktan dolma, farkı kişilerin deneyimlerinden elde edilen bilgilerle yapılan bakımlar ya da kürler cilde önemli ölçüde zarar verebilir. Derimiz, vücudumuzun en büyük organıdır, bu nedenle bakımı önemlidir. Bu nedenle cilt bakımı konusunda doğru bilinen yanlışların açıklığa kavuşturulması, bayanların bu konu hakkında bilinçlenmesi gerekir. Cumlaude Lab Hydralaude krem doğru bir bakım için uygun bir üründür. Yüzün su ile yıkandıktan sonra toniğe gerek olmadığı düşünülür. Cilt temizlendikten sonra yüzün su ile durulanması sağlıklı bir uygulamadır. Cildin PH seviyesi 5.5 uygun ürünler kullanmak önemlidir. Bu nedenle musluklardan akan suyun derecesi cilde uygunluğuna bu noktada dikkat edilmelidir. Cildin tonikle temizlenmesi ise daha faydalı olacaktır. Çünkü tonik cildin nem dengesinin bozulmasını engeller ve dengeyi sağlar. Ayrıca cildin asit seviyesini dengeler, Ph seviyesi uygun olmayan su ise cilde zarar verir.

Cumlaude Lab Hydralaude Krem kullanmadan önce Cumlaude Lab cilt temizleme ürünlerini tercih edebilirsiniz. Cilt bakımında gece kremi tercih ederken bayanlar genelde gündüz kremine nazaran daha yoğun bir formül isterler. Normal şartlar altında buna gerek yoktur. Fakat gece kullanılacak olan kremlerin cilt onarılmasında etkileri büyüktür. Yaşlanma geciktirici, yoğun nemlendiricileri Cumlaude Lab Hydralaude krem ya da diğer Cumlaude Lab ürünleri arasında inceleme yaparak gerekli tercihi yapabilirsiniz. Kuru, karma, yağlı ya da hassas hangi cilt tipi olursa olsun su cilt için önemlidir. Su ile ilgili kaçınılması gereken tek şey ıslak cildin kurutulmadan öylece bırakılmasıdır. Böyle yapıldığında su buharlaşırken cildin doğal nemi de kurur. Bunun sonucunda cilt gerilmeye başlar, yüz kurur. Fakat tonik kullanımında tüm bu sıkıntılar yaşanmaz. Bayanların yaptığı en büyük hatadan biri de cilt bakımı esnasından kozmetik ürünleri belirtilen miktardan fazlasını kullanmalarıdır. Bu çok yanlıştır. Çünkü cilt ihtiyacı olanı alır. Fazlası gözeneklerin tıkanmasına neden olur. Bu nedenle gerekli miktarda kullanım önemlidir. Cumlaude Lab Hydralaude krem cilt tarafından çok hızlı bir şekilde emilir, cildinizi besler, nemlendirir ve güneşe karşı korursunuz.

Göz bölgesinin nemlendirilmesi için kullanılan göz kremleri, kullanılmadan önce tüm göz bölgesine uygun olup olmadığına bakılmalıdır. Aksi halde gözlerinizi tahriş edebilirsiniz. Ayrıca gündüzleri sadece göz altlarınıza sürmelisiniz. Makyaj yapıyorsanız aksi halde göz makyajınız dağılır. Bunun haricinde göz makyajını temizlemek için bayanlar arasında vazelin kullanımı yaygındır. Bu çok yanlış bir tercihtir. Vazelin su ile parçalanmaz ve tabaka bırakır. Doğru bir göz bakımı için Cumlaude Lab Hydralaude nemlendirici krem ile birlikte Cumlaude Lab cilt temizleme ürünlerini kullanmalısınız. Doğal yapısıyla harika bir cilt için mükemmel sonuçlar elde edebilirsiniz. Cildi nemlendirir, kolajen seviyesini arttırır, cildi gençleştirir ve pürüzsüzleştirir. Cumlaude Lab Hydralaude, profesyonel kişilerce analiz edilerek son teknolojiyle üretilmiş Cumlaude Lab kaliteli ürünlerindendir. 

Kaynakça:

http://www.cumlaudelab.com/en/13/skin-care/hydralaude/hydralaude-cream-spf15 Cumlaude lab resmi web sayfasından hydralaude serisine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

http://www.dermokozmetik.com/Cumlaude-Lab-Hydralaude-Emulsion-40-ml.html Cumlaude lab markasının hydralaude serisine bu sayfadan ulaşarak bilgi alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

%d blogcu bunu beğendi: