Cildiniz İçin En İyisi Cumlaude Lab Ürünleri

Cildiniz İçin En İyisi Cumlaude Lab Ürünleri

Cumlaude, insanların sağlığını ve yaşam kalitesini iyileştirmek için doktorlara ve eczacılara teknolojik ürünler sunan yenilikçi bir markadır. Uzmanlar tarafından geliştirilen Cumlaude markası, çeşitli cilt sorunları için kapsamlı bir ürün yelpazesi içerir. Care to Beauty’de, atopik dermatitin bakımı için özel bir çözüm olan Topylaude ve diğer ürün çeşitlerinin yanı sıra yüksek antioksidan güce sahip yaşlanma karşıtı bir ürün yelpazesi olan Summum’u sunmaktan gurur duymaktadır.

Cumlaude Lab Ürünleri

Kırışıklık, nemlendirici, temizleyici ve güneş koruyucu ürünleri ile cilt bakımınıza olanak sağlayan ürünleri içerir. Bu ürünlere ulaşmak ve hakkında bilgi sahibi olmak için aşağıdaki ürünleri inceleyebilirsiniz.

Cumlaude Lab Summum Anti Aging Repairing Treatment Crema 40 ml

Tüm yaşlanma etkilerinin onarılması ve oluşacak hasarların önüne geçmek için uygulanabilir. Normalden kuruya eğilimli ve kuru ciltlerin yaşlanmayı önlemeye ve yaşlanma etkilerini azaltmak için kullanılabilir. Yüz ovalini toparlamak ve çizgileri azaltmak için uygulanabilir.

Cumlaude Lab Summum Radiance Anti Aging illuminating Treatment Crema 40 ml

Cumlaude Lab Cilde ışıltı, aydınlık bir görüntü kazandırmak için uygulanan bakım kremidir. Kahverengi lekelerin renginin açılması için kullanılabilir. Cildin doğal aydınlık görünümüne kavuşmasını ve cildin yenilenmesi için uygulanabilir. Cilt üzerinde oluşan kahverengi lekeleri nötrleştirmek, cildin canlandırılmasını sağlamak, ışıltı ve aydınlık bir görünüm elde etmek için kullanılabilir. Cildin dayanıklılığını arttırmak ve çizgileri azaltmak için uygulanabilir.

Cumlaude Lab Advance Hair Loss Treatment For Women 15 x 5ml

Kadın tipi saç dökülmesin azaltmak için kullanılan ampuldür. Zengin içeriğiyle, saçların ve kafa derisinin fizyolojik dengesini yapılandırmak için uygulanabilir. Durulama gerektirmeyen bir saç bakım ürünüdür.

Cumlaude Lab Sensilaude Aqua Micellar Water Cleanser 300 ml

Tüm hassas cilt tipleri için yüz ve makyaj temizliğinde etkili kullanımı kolay misel temizleyicidir. Yüz, göz ve makyaj kalıntısı bırakmadan temizlemek için uygulanabilir. Misel temizleyicinin pH’ı cilt için dengeli olup hassas formülü, makyajı temizlemek, cildi nemlendirmek ve yatıştırmak için kullanılabilir. Cilt ve makyaj temizliği için uygun durulanmayan bir temizleyicidir. Ambalajıyla mükemmel kullanım konforuna sahiptir. Hassas ciltlerin kullanımı için uygundur. Suya dayanıklı makyajı dahi temizler.

Cumlaude Lab Regenerum Gel 40 ml

İğneli ve lazer epilasyon, soğuk ve kuru havan oluşan çatlaklar, piercing, kulak delmesi, dövme, yanıklar ve traş sonrası oluşan tahrişleri azaltmak için kullanılabilir. Akneleri ve izlerini azaltmak için uygulanabilir. Cildi yenilemek, korumak ve güçlendirmek için kullanılabilir. Uçuk ve sivilcelerden dolayı kaynaklanan kalınlaşma problemlerini azaltmak için uygulanabilir. Güneş yanıklarında ve estetik müdahalelerinde kullanılabilir.

Cumlaude Lab Güneş Ürünlerini de Tercih Edebilirsiniz.

Güneşin vücut üzerinde birçok olumlu etkisi vardır; ancak, güneşe aşırı maruz kalma ve biriken cilt hasarı riskleri yüksektir. Uygun foto koruma vücudu güneşin zararlı etkilerine karşı korur. Sunlaude, tüm cilt tiplerinin ihtiyaçlarına göre uyarlanmış eksiksiz ve etkili bir foto-koruyucu teknoloji sağlayan yenilikçi bir bakım ürünüdür.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

%d blogcu bunu beğendi: