Bayanların Özel Bölge Temizliği için Cumlaude Lab Ginesens

Cumlaude Lab GinesensVücudun her bölümü olduğu kadar özellikle bayanlarda genital bölge bakımı kadın hastalıklarının engellenmesi ve var olan rahatsızlıklara destek tedavi olarak Cumlaude Lab Ginesens harika bir üründür. Üstün teknoloji olan bu jel ile kadınların genital bölge problemlerine doğru çözümler sunar. Bayanlarda hamilelik döneminde, menopoz döneminde Cumlaude Lab Ginesens temizleme ürünleri ile genital bölge sorunlarını, enfeksiyonları gidermede yardımcı bir ürün serisidir. Bayanların en çok yaşadıkları kadın hastalıkları genital bölge enfeksiyonu ve mantarıdır. Bu rahatsızlık çok yaygın ve her yaşta görülebilir. Özellikle bayanlarda sarı ve kötü renkte akıntı oluştuğunda bakteriyel enfeksiyondan bahsedilir. Bu akıntı genital bölgede de mantar oluşumuna, kaşıntı ve kızarıklığa neden olur. Cumlaude Lab Ginesens jel, günlük bakımın yanında enfeksiyon engelleyici özelliğe sahiptir. Bayanlara özel bu bakım serisi, öncelikle genital bölgenin temizlenmesini sağlar. Sonrasında da nem dengesinin kurulmasında yardımcı olur. Çünkü bu bölge belirli bir nem dengesine sahiptir. Aksi halde kuruluk oluşur. Bu kuruluk bölgede aşınma, tahriş gibi sıkıntılara neden olabilir.

Vajinal enfeksiyonun sebebi virüs kaynaklı olabilir. Virüsler genelde fazla üreyerek vajina duvarına yapışır ve akıntıya neden olur. Bu akıntı bayanın günlük hayatını etkiyeceği kadar özel hayatını da derinden etkiler. Kişide öz güven eksikliği, ilişkiden kaçınma gibi durumlara sebebiyet verebilirken günlük hayatta da kaşıntı, rahatsızlık gibi şikayetlere neden olur. Cumlaude Lab Ginesens jel ürün bunu engeller. Bayanların bir diğer kabusu ise mantardır. Mantar rahatsızlığı da akıntıya sebep olabilir. Mantar önce özel bölgede oluşur. Tedavi edilmediği takdirde mesaneye kadar ulaşabilir. Bu durum ciddi sağlık sorunlarına neden olabilir. Mesane enfeksiyonu ileri aşaması böbrek iltihabıdır. Eğer virüs mesaneye ulaşmışsa ağrılı idrar yapma görülür. Bu rahatsızlığın giderilmesi ancak uygun tedavi ve  ilaç kullanımıyla olurken, destek olarak Cumlaude Lab Ginesens Jel kullanılabilir. Bu ürün sayesinde virüsler genital bölgenin dış bölgesinde yuvalanmış olsalar da yok edilir, kaşıntı, kızarıklık gibi şikayetler ortadan kalkar. Özellikle şeker hastalarında ve düzenli antibiyotik kullanan bayanlarda mantar enfeksiyonu sık görülebilir. Genital bölgede enfeksiyon oluştuğunda, devamlı kaşıntı, kızarma, ağrılı idrar yapma, cinsel ilişkide acı duyma, kötü kokan akıntı gibi rahatsızlıklar oluşur. Ayrıca vajinal enfeksiyon bir süre sonra kuruluğa neden olur. Durum daha acılı hale gelir. Bu nedenle bayanlar yüksek düzeyde genital bölge temizliklerine önem göstermelidirler. Cumlaude Lab Ginesens jel ürünü kullanılmalıdır. Ayrıca tuvalet temizliği bayanlarda ön taraftan arkaya doğru yapılmalı ve bölge iyice kurulmalıdır. Bu bölgenin öncelikle kokulu kozmetik ürünlerinden uzak tutulması gerekir. Aksi halde bölgede kuruluk oluşur bu da enfeksiyona davetiye çıkarmaktadır. Mantar ve enfeksiyon gibi rahatsızlıkların tedavisinde gerekiyorsa eşin de tedavi edilmesi gerekmektedir.

Vajinal enfeksiyon yeni evli bayanlarda da sıklıkla görülmektedir. Bunun nedeni ilişkiden sonra idrar kanalının irritasyona uğramasıdır. İdrar kanalı enfeksiyonu oluştuğunda genital bölgede de enfeksiyon oluşur. Bunun nedeni bakterilerin üremesi ve oluşan akıntının vajina duvarına yapışmasıdır. Başlarda ufak belirti ve sıkıntı veren enfeksiyon ileride de böbreklere kadar ilerleyen rahatsızlıklara neden olmaktadır. Cumlaude Lab Ginesens jel kullanarak enfeksiyonun şikayetlerini giderebilirsiniz. İdrar kanalı enfeksiyonu öncelikle aşırı ağrı verici bir rahatsızlıktır. Sürekli idrar yapma isteği uyandırır ve ağrılı idrar yapmaya neden olur. Aşırı akıntı, kötü kokulu bir hal alır. Bunun sonucunda da ağrılı cinsel ilişki oluşabilir. Bu tür belirtiler yaşandığında muhakkak bir uzmana başvurulmalı, gerekli tedavi eşliğinde Cumlaude Lab Ginesens jel kullanılmalıdır. 


Kaynakça:

http://www.cumlaudelab.com/en/47/gynaecological-care/dermogynaecological-line/ginesens Resmi web sayfasından ginesens serisi hakkında buradan bilgi alabilirsiniz.

http://www.dermokozmetik.com/cumlaude-lab-urunleri Cumlaude lab markası hakkında bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

%d blogcu bunu beğendi: