Bayanlara Özel Cumlaude Lab Mucus Gel

Cumlaude Lab MucusBayanların genelde doğum sonrasında, düzenli tampon kullanılması ve menopoz döneminde sıkça yaşadıkları vajinal kuruluk, özel hayatlarını çok yakından etkiler. Vajinal kuruluk yaşayan bayanlar, cinsel ilişki esnasında ağrı duyabilir. Cumlaude Lab Mucus Jel ile bu sıkıntılardan kurtulabilirsiniz. Sağlıklı ve düzenli bir cinsel hayat özellikle bayanlar için önemli bir konudur. Cinsel hayatta yaşanan sorunlar, günlük hayata ve hatta iş hayatını bile yakından etkiler. Cinsellik doğaldır ve bu doğallığı olduğu gibi yaşamayan, cinsel sıkıntılar yaşayan insanlar öncelikle mutsuz olur. Cinsel rahatsızlıklar giderilmediği takdirde ileride psikolojik ve fizyolojik olarak önemli rahatsızlıklara neden olabilir. Cumlaude Lab Mucus, bayanların yaşadığı vajinal kuruluk şikayetine çözüm olarak üretilmiş doğal bir üründür.

Bayanlarda öncelikle sıkça rastlanan vajinismus ve vajinada kuruluk cinsel ilişki esnasında sıkıntı yaratır. Bayanların cinsel organlarının girişinde ve rahim ağzında önemli ve özel salgı bezleri vardır. Vajina girişindeki bezlere Bartholin bezleri, rahim ağzındaki bezlere ise Skene bezleri denmektedir. Bu bezler sağlıklı bir cinsel ilişki için kaygan bir sıvı üretirler. Bu bezler gerektiği gibi çalışmaz ise cinsel ilişki sancılı olur. Bu da her iki taraf için istenen bir durum değildir. Cumlaude Lab Mucus, bu şikayeti giderir. Cinsel ilişkinin sağlıklı olabilmesi için vajina içerisinin yeteri kadar kayganlaşmış olması gerekmektedir. Vajinal Lubrikasyon, vajina girişindeki bezlerin vajina yolunu ıslatmasına denir.

Vajinaya kayganlık veren en önemli iki bezden biri olan Bartholin bezleri, vajina girişi sağında ve solunda olmak üzere iki adettir. Bazen bu bezler gerektiğinden fazla ya da olması gerekenden farklı bir şekilde çalışır. Bunun sonucunda bezlerden vajina yoluna aktarılan kısmın tıkanmasıyla Bartholin kisti oluşur. Bu da cinsel rahatsızlıklardan biri haline gelir ve cinsel hayatı yakından etkiler. Böyle bir rahatsızlık yaşıyorsanız gerekli tedavinin yanında ihtiyaç duyduğunuzda Cumlaude Lab Mucus jeli kullanabilirsiniz. Skene bezleri idrar kanalı yakınlarında yerleşmişlerdir. Bu bezler idrar kanlı üstünde kümelenmiştir ve erkeklerdeki benzerlerine prostat bezleri denir. Skene bezleri hassas yani erojen bölgeyi oluştururlar. Genelde G noktası olarak bilinen bu bölge iyi bir cinsel hayat ve ilişki için önemlidir. Vajinal ıslaklık cinsel ilişki öncesinde bayanın uyarılmasıyla üst düzeye ulaşmaktadır. Vajinal salgılar renksiz, kokusuzdur ve leke bırakmaz. Eğer tam tersi olarak kokulu ve akıntı olarak gelen salgılar enfeksiyon belirtisi olabilir. Cumlaude Lab Mucus tamamen doğaldır, vajinal salgıların yapısına eşdeğerdir, sağlıklıdır ve herhangi bir rahatsızlığa neden olmaz. Vajinal kayganlık sadece cinsel ilişki için değil normal hayatta da önemlidir. Bu bezler yürüme esnasında genital bölgeyi nemli tutarak dokunun aşınmasını engeller. Vajinal kuruluk genelde menopoz döneminde östrojen eksikliğinin olmasıyla meydana gelir ve genelde hormon tedavisi uygulamasıyla giderilir. Fakat normal yaşta bayanlarda da aynı şikayet görülebilmektedir. Üreme çağına gelmiş bayanlarda vajinal kuruluk; cinsel uyarılmanın yeterli düzeyde olmaması, cinsel soğukluk, depresyon, eşe karşı isteksizlik, Disparuni denilen ağrılı cinsel ilişki, bazı ilaçların kullanımı, enfeksiyonlar, bayanların emzirme dönemi nedenlerine bağlı olarak gelişebilmektedir. Tüm bu sıkıntıları Cumlaude Lab Mucus Jel ile giderebilirsiniz.

Vajinal kuruluk psikolojik nedenlerle oluşabilir. Bunun için gerekli olan şey cinsel terapidir. Aile terapisi de faydalı olabilir. Özellikle vajinal enfeksiyonlar kuruluğun bir diğer nedenidir. Antibiyotik tedavisi süresince Cumlaude Lab Mucus jel kullanabilirsiniz. Yeni anne bayanlarda ve emziren bayanlarda kanda proklatin denilen süt hormonu yükselir. Bu da kandaki östrojen seviyesini düşürerek, vajinal kuruluğa neden olur. Bu durumda emziren bayanların ilaç kullanımı sakıncalıdır. İdeal çözüm ise Cumlaude Lab Mucus jel kullanımıdır. Jel cinsel ilişki öncesinde kullanılmalıdır. Ph değeri olarak vajina yapısıyla uyumludur. Cumlaude Lab Mucus kullanmak genital bölge rahatsızlıkları önlemeye yardımcıdır.


Kayganlaştırıcı:

http://www.cumlaudelab.com/en/46/gynaecological-care/dermogynaecological-line/mucus Cumlaude lab ‘ın resmi web sayfasından mucus jel serisine ulaşabilirsiniz.

http://www.dermokozmetik.com/Cumlaude-Lab-Mucus-Gel-30-ml.html Cumlaude lab markasına ait mucus jel serisine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

%d blogcu bunu beğendi: