Akne Tedavisinde Cumlaude Lab Ekilibrium’un Başarısı

Ergenlik döneminde baş gösteren önce yüzde sonrasınd sırt gibi farklı bölgelerde çıkan ihtihaplı oluşumlar, siyah ve beyaz noktalara akne denmektedir. Akne tanısını ancak dermatologlar koyabilir. Bazı durumlarda akne gibi görünen yapılar farklı cilt hastalıklarının belirtileri olmaktadır. Akne tedavisi önemlidir. Çünkü akne iyileşirken iz bırakabilir. Bu da yeni bir cilt sorunu haline gelir. Cumlaude lab ekilibrium, akne tedavisi için geliştirilmiş bir üründür. Genelde ergenlik döneminde ortaya çıkan ve otuzlu yaşlarda azalan akneler, bazı kişilerde ise erişkin dönemde ortaya çıkabilmektedir. Erişkin aknesi denilen bu sivilceler ilk defa erişkinlikte ortaya çıkar. Günümüzde en sık yaşanan deri sıkıntılarından olan akne yine en sık yüzde çıkar. Bazen de derinin altında kist şeklinde görülebilmektedir. Cumlaude lab ekilibrium ile tertemiz, harika bir cilt elde edebilirsiniz.

Günlük yaşamı ve genel olarak da yaşam kalitemizi kötü etkileyen akneler, kronik hale geldiğinde görsel olarak kötü bir görünüme neden olurken bu kişilerde psikolojik yıkıma neden olabilmektedir. Cumlaude lab ekilibrium temizleme jeli ile aknelerin oluşmasına neden olan yağ birikimini çözer ve gözenekleri temizleyerek yeni aknelerin oluşmasını engellemektedir. Akne tedavisinde erken müdahale önemlidir. Böylece büyük akne izlerinin oluşumları engellenmiş olur. Cumlaude lab ekilibrium akne tedavisinde kısa sürede cevap verir, akneleri küçültür en önemlisi izlerini kaybeder. Burada en önemli olan konu ciltteki  sivilce görünümlü olan yapının gerçek akne olup olmadığıdır. Eğer akne benzeri farklı bir yapıysa akne tedavisi cevap vermez aksine çok daha kötü sonuçlara neden olabilir. Bu nedenle önce bir dermatoloğa görünmenin faydası vardır. Cumlaude lab ekilibrium ürünü, antiseptik özelliktedir, cildin yağ salgısını düzenler, cildin kurumasını engelleyerek cildi temizler. Akne şikayeti yaşayan kişilerin özellikle krem, losyon ve jel kullanırken cilde uygun olan ürünleri tercih etmelidir.

Dermatologlar şiddetli akne şikayetlerinde antbiyotik tedavisi uygularken aynı zamanda dışarıdan destek tedavisi de uygulamaktadır. Cumlaude lab ekilibrium bu desteği sağlayan nadir ürünlerden biridir. Akne oluşumuna neden olan şey eğer hormonal bozukluk ise öncelikle bunun tedavisi üzerine gidilmelidir. Akne tedavisinde genelde kullanılan yöntemler yan etki yapabilir. Krem ve jeller ciltte tahriş ve pullanma gibi şikayetlere neden olabilirken Cumlaude lab ekilibrium ürünü asla böyle bir yan etkiye neden olmaz. Çünkü içeriği tamamen doğaldır. Fakat cildin yenilenmesi ve alt dokudaki problemlerin giderilmesi açısından uygulanan lazer tedaviler sonucunda da böyle yan etkiler görülebilmektedir. Akne tedavisi yaklaşık olarak 6 hafta sürer. Uzun bir tedavidir ve sabır gerektirir. Özellikle ergenlik dönemindeki kişilerin hemen sonuç almak istemesi, tedavinin gereklerini yerine getirmemesi başarısızlığa neden olurken yarım kalan tedavi sonucunda sivilcelerin ciltte iz bırakması çok daha fazla görülmektedir. Lazer ve ilaç uygulamaları sonucunda uzmanlar sivilce izlerinin yüzde yüz geçmeyeceğini belirtirken Cumlaude lab ekilibrium ürünü ile sivilce izlerinin onarılmasında ciddi başarılar elde edilmektedir.

Akne tedavisinde önemli olan doktorun yönergelerine uymak, kesinlikle sivilcelerle oynamamak önemlidir. Sivilcelerin sıkılması ya da koparılması ciltte iz bırakır. Cumlaude lab ekilibrium ürünleri ile sivilceleri cildinizden silebilir, pürüzsüz bir cilde sahip olabilirsiniz. Bu ürün sayesinde özellikle akne oluşumuna eğilimi olan ciltlerin günlük olarak da hijyenik olmasını sağlar. Cumlaude lab ekilibrium hassas ciltlerde dahi güvenlidir. Çünkü cildin nazik bir şekilde temizlenmesini sağlar. Gözenekleri derinlemesine temizler, ölü hücreleri ciltten siler. Aynı zamanda gözeneklerin sıkılaşmasını sağlar. Pürüzsüz, sağlıklı ve harika bir cilt için Cumlaude Lab ekilibrium cilt temizleme jelini kullanınız. 


Kaynakça:

http://www.cumlaudelab.com/index.php Cumlaude Lab markasının resmi internet sitesinden ayrıntılı bilgi edinebilirsiniz.

http://www.dermokozmetik.com/cumlaude-lab-urunleri Cumlaude lab markalı ürünler hakkında kapsamlı bilgilere bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

%d blogcu bunu beğendi: